КОНЦЕПЦІЯ
1.  Головною метою представляється інтеграції Українського оборонного бізнесу на міжнародний ринок, просування найбільш передових технологій, лобіювання постачань максимально якісних матеріалів і надання професійних послуг у відповідній сфері, створення перепон, заслонів та перешкод на шляху контрафактної, неякісної та невідповідної стандартам, продукції, матеріалами, товарам і послугам.


2.    В якості економічної бізнес-одиниці нами приймається не компанія, підприємство чи організація, так як в одній і тій же компанії можуть працювати люди різних професійних рівнів від 0 до 10, а конкретна людина з його знаннями, вміннями, способом думок і характером поведінки ... Якщо людина по своєму складу розуму, своїм ступенем підготовки і своїм моральним принципам, відповідає званню «професіонала», «експерта» або «аналітика», то з такою людиною ми можемо працювати, співпрацювати та взаємодіяти, надаючи йому практичну допомогу і пропонуючи подальший ріст його ініціатив, прагнень і можливостей ... Але якщо людина виявляється некомпетентною і нею рухає лише жага отримання прибутку будь-якою ціною і отримання максимально високих дивідендів, то з таким керівником нам не по дорозі.

  

3.   Важливим чинником в концепції є той факт, що ми не прикриваємося своєю суспільною корисністю та комерційним статусом, а відверто заявляємо, що головним з трьох найважливіших завдань є отримання прибутку, збільшення капіталізації та досягнення матеріальних переваг в ході бізнес процесів для учасників та засновників. Однак, ми не можемо собі дозволити домагатися цих показників з використанням нечесних методів конкуренції і агресивного маркетингу і менеджменту. Тільки робота в сфері конкуренції технологій, ідей, думок, процесів, товарів і послуг може визначити переможця в боротьбі за приз - тендер, конкурс або договір ...

 

4.    У місії  викладені основні принципи, які в цілому дають уявлення про цілі та завдання створення Партнерства. Проте, слід розуміти, що ми не переслідуємо в своїх цілях бізнесекспансію, нарощування ресурсу або обсягу ринку. В основі головного принципу лежить, перш за все, просвітництво учасників ринку в справі надання найбільш якісних послуг і виконання робіт.

 

5.   Враховуючи те, що наша компанія створювалася як організація яка має, у відповідності зі своїм Статутом, загальнодержавні та загальноукраїнські цілі і завдання, передбачається створення мережі з представниками Партнерства в містах України.

 

6.   Концепція служить унікальною можливістю для самореалізації учасників партнерства, реалізації амбіцій і втілення прагнень окремих учасників ринку України і пропонує для використання і впровадження міжнародного передового досвіду, кращі розробки, стандарти безпеки, коди, рейтинги, класифікатори та науковообгрунтовані практики.